Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Niedziela, 28.11.2021, godz. 19.00 Koncert: Sto lat Piazzolla! – San Luis Tango (ARG) i Magdalena Lechowska (PL)

28/11/2021, godz. 7:00 pm

Niedziela, 28.11.2021, godz. 19.00
Koncert: Sto lat Piazzolla! – San Luis Tango (ARG) i Magdalena Lechowska (PL)

Prosto z kolebki tanga w setną rocznicę urodzin Wielkiego Mistrza, Astora Piazzolli, argentyńska formacja San Luis Tango i polska wokalistka wychowana w Ameryce Południowej, Magdalena Lechowska, zaprezentują najwybitniejsze dzieła kompozytora

San Luis Tango – Argentyński zespół tangowy stworzony w 2006 r. przez wybitnych instrumentalistów i śpiewaków tanga o międzynarodowej renomie. Repertuar zespołu opiera się nie tylko na klasycznych tangach i milongach ale przede wszystkim na wybitnych dziełach, Astora Piazzolli. Od 2008 zespół odbył ponad 15 tras koncertowych, występując w prestiżowych teatrach Ameryki i Europy!

Do swoich polskich tras zapraszają Magdalenę Lechowską, polską wokalistkę wychowaną w Ameryce Południowej. Magdalena śpiewa jak rodowita Argentynka i wykorzystuje latynoską stylistykę w polskich tangach. Koncertuje z wielkim powodzeniem w całej Polsce a jej interpretacje zyskały gorący aplauz publiczności! Brała udział między innymi na Festiwalu Magia Tanga w Brzegu, Puente del Tango w Krakowie oraz Festiwalu Polskiego Tanga w Warszawie! Tłumaczy także polskie tanga na hiszpański.

Bilety: przedsprzedaż 40 (do 25.11), potem 50 zł

Link: https://www.youtube.com/watch?v=13_ZpnkMzqk

Szczegóły

Data:
28/11/2021
Czas:
7:00 pm
Koszt:
Free

Organizator

Fundacja Galicja Jewish Heritage Institute
Email:
weronika.bilas@galiciajewishmuseum.org

Miejsce

Żydowskie Muzeum Galicja
Dajwór 18
Kraków, 31-052
+ Google Map

Wybierz dzień rezerwacji

    Wybrany dzień: ---

    Bilety

    The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
    Tickets are no longer available